tm
Soru Sahibi
10 Şubat 2016 15:08

sertleşme sorunu

Merhaba hocam ben 32 yaşında uzun zamandir sertleşme problemi yaşiyorum.hormon testleri Diyabet testi yaptik, genel durumum için bayaği test yaptik hicbir sorun yok.sadece en son yaptığım penilUS ve renkli dolpper testinde bende hiç sertleşme olmadi testi yapan doktor ;tanımlanan bulgular arteriyel yetmezlik lehinedir. Diye bir yazi yazdı.ben kıbrıs tan yazıyorum hocam.yaklasik üç senedir bu konudan dolayi doktoruma gidiyorum cialis ve lustral dışında hic bir tedavi yapilmadi bana ve haladaha seksten önce 20gr cialis kullanmam söylendi her kullandigimda yan etkilerinden 2 gunde kurtuluyorum.ne yapmaliyım hocam bilmiyorum.tesekurler hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

cialisten fayda görüyorsan penil arteriel yetmezlik ileri derecede değildir.ilaca rağmen yeterli ereksion olmuyorsa testi bir kez daha yapıp gerekirse operasyon gerekebilir geçmiş olsun

10 Şubat 2016 18:07
tm
Soru Sahibi

İlac bazen iyi bazen pek etkili olmuyor.operasyon derken hocam ne olabilir .ilginiz için çok tesekur ederim hocam

11 Şubat 2016 09:14

operasyon penil protez uygulamaları olabilir

11 Şubat 2016 18:01