yy
Soru Sahibi
9 Mart 2016 15:55

serebellum: anormal, hipoplazi

Ilk gebelgmde 31 haftalik olu dogum yaptm sezeryanla sebebi belli degil simdi ikinciye hamileyim 25 haftalik 21. Haftda detayli ultrasona girdim bebegim kol ve bacaklari 11 gun geriden cikti konseye sevk edildim 25. Haftda yine renkli ultrasona girdim ve bebgimin beyincigi az gelismis serebellum: anormal,hipoplazi cikti emar cekilmemi onerdiler beyincigin az gelismesi nelere yol acar ne yapmam lazim gelismesi icin

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emine Kanmaz Süthan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bebek anomalili gibi duruyor.mr çekildikten sonra perinatoloji konseyi bir karar veriri

21 Mart 2016 10:23