TY
Soru Sahibi
14 Ağustos 2016 09:58

Selam hocam

Slm Ali Bey ben düzenli olarak adet gören biriyim ama bu ay 5 gün gecikti tüm adet belirtileri yaşıyorum fakat adet olamadım test yaptım negatif adet sokturmek için ne yapabilirim önümüzdeki hafta tatil gideceğim ve adet olmak istiyorum ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Ekber Şahin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

MERHABALAR KANDA GEBELİK TESTİ NEGATİF İSE ULTRASON MUAYENESİ VE HORMON TAHLİLİ SONUCUNUZA GÖRE UYGUN BİR TEDAVİ BAŞLANABİLİR SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

15 Ağustos 2016 10:55