23 Haziran 2016 08:35

Selam hocam

Slm Selim bey ben sağ kasik karın ve bel ağrısı ile Dr gittim sol overde 2 cm homejen bir kist çıktı birde rahimde intihap çıktı dr antibiyotik ve fitil verdi kist için ilaç vermedi geçer dedi birde Ca125 değerim olması gereken 35 bnm 45 çıktı dr fazla önemli değil dedi agrilarim hala ara ara oluyor diğer bütün tsktikler temiz çıktı size sorum bu Ca125 önemli mi birde agrilarim psikolojik olabilirmi iyi gunler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selim Şenöz
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ağrıların nedenini bilmek çok zor. Ca-125 biraz yüksek, ama bu pek fazla birşey ifade etmez. Hekiminize güvenin ve önerilerine uyun. Geçmiş olsun.

23 Haziran 2016 11:07