ts
Soru Sahibi
3 Haziran 2016 09:47

selam hocam

selam Selim bey.. bundan bir hafta önce sag kasık sag ayak ve bel agrısı ile dr gititim tit tahlilimde erıtrosit ve lokosit 3-4 kanda wbc 11.81 cıktı bt de hersey temiz fakat sol adneksiyal lojda 40x34 mm boyutlarında duzgun konturlu hipodens over kıstı ıle uyumlu görunum izlendi dedi kendi dr randevu aldım size sorum sol tarafta bulunan kist sag tarafta agrı yaparmı birde gecen ay adetim bir gün surdu bitti bu ayki adet günum yaklastıkca agrım olmaya basladı her zaman agrım yok iyi günler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selim Şenöz
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu tür kistler sadece tesadüfen ultrason ile belli olur. Bu boyutta ağrı yapmaz veya başka belirti vermez. Hekiminizin önerilerine uyup, takiplerinizi ihmal etmeyin.

10 Haziran 2016 16:44