DO
Soru Sahibi
26 Haziran 2011 16:46

sayın hocam ben 30 yaşında bekar 10 yıldır yalnız yaşayan karabükte anadolu

sayın hocam ben 30 yaşında bekar 10 yıldır yalnız yaşayan karabükte anadolu lisesinde çalışan bir ingilizce öğretmeniyim 1-3 yaş anal dönemim de yaşadığım olumsuzlukların hayatımın diğer evrelerinde de beni olumsuz etkilediğini düşünüyorum...gün de 3 paket sigara içmekten ve insanların sorunlu görmelerinden usandım ...sorum hipnoterapi yoluyla, bi sorun varsa özünde yatan yaşantıları sebepleri keşfedip yok etmek mümkün mü,çok yalnızım...yalnızlığımı sosyalleşerek atsam bile sigaranın anne memesi olmasını istemiyorum....dört duvar için de yıllarımı geçirdim..bu bir imdattır ...yardımcı olmanız yardımcı olabilecek isimler vermeniz yada tavsiyelerinizle de olabilir ...mesajımı okuduğunuz için teşekkür ederim ...saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mehmet Karav
Pratisyen Hekimlik

Sn. Doğan Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Yanıtım şöyle size ; Evet hipnoterapi ile bu dönemlerdeki olayların bilinçaltınızda algılanışı ve bu yanlış algıların , ona bağlı yanlış duygusal kayıtların düzeltilmesi mümkün. Bu konuda size Ankarada ve istanbulda 2 ayrı merkezde çalışan Hocam Dr. Bülent URAN ' ı öneriyorum.Ben hipnoterapide bu konularla ilgili çalışmıyorum. İletişim Bilgileri : Güzeltepe Mh. Ahmet Mithat Efendi Sokak No: 60 / 9 PK: *** *** ** Çankaya / ANKARA Telefon: *** *** ** Tekrar geçmiş olsun. Saygılarımla Dr. Mehmet KARAV

27 Haziran 2011 11:12