BH
Soru Sahibi
17 Eylül 2012 13:59

şaşılık

iyi günler benim kızımın 2 yaşından sonra gözlerinde ara ara sağa kaymalar oluyor hatta o tarihten itibaren baş dönmelerimizde başladı 2 defa göz doktoruna ve çok sayıda çocuk nörolojisine götürdüm ikisinin bağlantısı olmadığını gözlerinin zamanla düzeleceğini söylediler kızım 4 yaşında ama düzelme olmadı ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Onur Aydın
Göz Hastalıkları

Kayma arttı ise hastayı görmek gerekli. Saygılar Gecmiş olsun

20 Kasım 2012 13:02