ec
Soru Sahibi
24 Temmuz 2016 02:30

sakallarım ters çıkıyor yardımcı olurmusunuz ?

hocam ben 13 yaşındayım daha sakallarım tüy halde çıkarken iki hafta önce jilet ile kestim ama hala elimle dokunduğumda ters çıktığını anlıyorum ne yapmalıyım veya düzelme ihtimali varmı ? cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Ters çıkanları ya kuaföre gidip çıkarttıracaksınız yada bir dermatoloji uzmanına başvurup kremle dönüklerin tedavisini sağlayan ürünlerden yararlanacaksınız.

25 Temmuz 2016 09:36