AR
Soru Sahibi
2 Nisan 2016 11:02

sakal sertliği

merhaba hocam. sakal sertliği var ve bir kıl kökünden 1den fazla kıl çıkıyor. bazılarını cımbızla çektiğinde kök kısmı iltihap lı siz ce bu durum normal mi? gür ve sert sakala sahibim daha yümuşak olması için tedavi seçeneği var mıdır? veya ilacı? tşklr.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu durumda sizi görmeden bir tanı koymam ve tedavi önermem mümkün değil. Doğru bir tedavi için sizi takip etmemiz gerekir.. Önerim bir dermatoloğa muayene olmanız olacaktır. Sağlıklı, güzel günler diliyorum..

2 Nisan 2016 11:21