af
Soru Sahibi
25 Temmuz 2016 13:56

Sakal içi sivilce

Merhaba doktor bey, Yaklaşık bir ay önce sakalımın içinde içi iltihaplı bir sivilce çıktı. Sivilceyi sıkıp temizledim. Sivilce yeri iyileştikten sonra sivilce bölgesindeki sakalımın dökülmüş olduğunu gördüm. O bölgede tekrar sakal çıkması için ne yapabilirim. Sarımsak sürmemi önerenler oldu. İlginiz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bence sadece bekleyin. Mutlaka kıl çıkışı olacaktır. İki ay sonunda bir düzelme yoksa bir dermatoloji uzmanı ile görüşün derim.

30 Temmuz 2016 13:55