YM
Soru Sahibi
5 Ekim 2015 12:09

Sakal cikmiyor

Hocam Sarimsak uygulamasi yaptim 16 gun boyunca buz u gezdirip ardindan sarimsagi ezip yuzume uygulama yaptım bastira bastira tahris oldu yuzum 3gunde 1 tras oldum suanda geciyor ve hafif hafif biseylerin ciktigini goruyorum sanki Ilgili basliga sakal iltihabi yazdim oyle bisey yok hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Hafif düzeyde yapılan tahrişlerde saç kıran sorununu geriletip saç çıkışına yardımcı olabilir. Kabuklanma varsa düzelinceye kadar sarımsak sürmemenizi öneririm.

5 Ekim 2015 18:21