YM
Soru Sahibi
4 Ekim 2015 15:56

Sakal cikmiyor

Merhaba hocam 20 yasindayim ve sadece cene altimdan az bisey ve biyiklarim var faullerim cok seyrek gorunmeyecek kadar az ve yanaklarimda yok tedavisi varmidir nedir hocam yardimci olursaniz sevinirim ? Ilgi alanina sakal iltihabi yazdim oyle bisey yok hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

SAKAL ÇIKARTMAK ÇİN ÖZEL BİR TEDAVİ YOKTUR. ANCAK BİR DERMATOLOJİ UZMANINA MUAYENE OLUP KIL YAPINIZI İNCELETMENİZ UYGUN OLABİLİR.

5 Ekim 2015 11:38
YM
Soru Sahibi

Tesekkurler hocam

5 Ekim 2015 12:04

Rica ederim

5 Ekim 2015 18:19