yo
Soru Sahibi
7 Nisan 2016 22:12

sakal çıkmaması

hocam kolay gelsin. ben 21 yaşıma giricem ekimde yalnız sakal sadece bıyık ve çene altı olarak çıkıyor oda çok sık değil zaten.Endokrin bölümüne gittim doktor hormon testi yaptı ve sonuçların gayet iyi yapacağım bir şey yok dedi.Genetik olarak bir sıkıntım yok ailemde herkesde var.yani bıyık ve çene altı hariç yanlarda 1-2 tel diyebileceğimiz şekilde var ne yapmam lazım

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba,Bu durumda sizi görmeden bir tanı koymam ve tedavi önermem mümkün değil. Doğru bir tedavi için sizi takip etmemiz gerekir.. Önerim bir dermatoloğa muayene olmanız olacaktır. Sağlıklı, güzel günler diliyorum..

8 Nisan 2016 10:28
yo
Soru Sahibi

hocam peki bişi daha sorucam lise yıllarında roaccutane diye sivilce hapı ilacı kullandım bayağı yanetkisi olan bir ilaç bilirsiniz.bu yüzden sakallar çıkmamıs olabilir mi ?? varmı etkisi

10 Nisan 2016 13:33

Roaccutane kullanımının kesinlikle sakallarınıza yan etkisi yoktur. İyi günler diliyorum..

22 Nisan 2016 11:08