PF
Soru Sahibi
15 Ağustos 2017 18:10

Sağ kadran ağrı

Hocam benim sağ göğüs kafesinin bittiği yerde şiddetli ağrım var gece özellikle sağ omzumda ağrı yapıyo nefes alırken ağrıyo geçen sene de hastanede yattım karaciğer dediler sonra temiz deyip bitek safra sa çamur var dediler.bugün ultrasonda o da temiz çıktı ama hala ağrım var.ve birden çıkan ilaç alerjim oldu hala sürünüyorm.sebebi ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. ZAMAN ZAMAN SAFRA KESESİNE BAĞLI AĞRILARDA ULTRASON NORMAL ÇIKABİLİR. ANCAK BAHSETTİĞİNİZ AĞRI KARAKTERİ DAHA ÇOK KAS İSKELET SİSTEMİNİ İLGİLENDİREN BİR AĞRIYA BENZİYOR. KARACİĞERİN NORMAL OLDUĞUNU KABUL EDEREK FİZİK TEDAVİ DOKTORUNA BAŞVURURSANIZ FAYDA GÖRECEĞİNİZİ UMUYORUM.

16 Ağustos 2017 14:50