BO
Soru Sahibi
26 Ocak 2012 08:43

sağ boyun ağrısı

sayın hocam,c5-6 intervertebral diskmesafesinde anterior subaraknoid mesafeyi minimal daraltan hafif sağ ağırlıklı bulging.bu mr sonucuna göre 1 yıl önce 15 gün fizik tedavi gördüm,iyileşemedim ,ağrı sağ boynumun üsttünden başlayıp ,sağ kürek kemiğime,sağ omuzuma,sağ koluma,sağ çene eklemime yayılan bir ağrı var.1 gün ağrısız günüm yok.geceleri uykudan uyanıyorum.günlerce süren ağrılara artık dayanamıyorum.gittiğim doktorlar fizik tedavi ,ağrı kesiciler,jel vb.verip gönderiyor.ama 5-10 gün sonra ağrılar gene başlıyor ve günlerce sürüyor. bu sorunun kesin çözümü var mı?ne yapmalıyım? Not:50 yaşındayım,öğretmenim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sayın Oktay Baransel, Bahsettiğiniz şikayetler boyun fıtığına bağlı olabilir. İyi bir muayene ve gerekirse ileri tetkikler ile kesin tanısı konur. Fizik tedavi ve rehabilitasyon da gerekebilir. İsterseniz aşağıdaki telefonlarımdan randevu alabilirsiniz. Sağlık ve esenlik dileklerimle, Prof.Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu Tel: *** *** ** 16 – *** *** ** GSM: *** *** ** 85

26 Ocak 2012 09:25