ÖH
Soru Sahibi
14 Mart 2018 23:56

Safra kesesi polip

Hocam bende en büyüğü fundusta 8 mm olan birden fazla polip var Safra kesemde. Ameliyat olmam şart mı. Beklenebilir mi. Bu konuda yorumunuz görüşünüz nedir

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmiş olsun, US bulgusu ile hastaya ait diğer bilgileri beraber değerlendirmek lazım, bir genel cerrah sizi görmeli, sağlıkla..

15 Mart 2018 00:34
ÖH
Soru Sahibi

Size göndersem raporlarımı değerlendirme imkanınız var mı hocam

15 Mart 2018 00:54

Hekim sadece raporlarınızı değil sizi de görüp değerlendirme yapmalı...

15 Mart 2018 08:11