tm
Soru Sahibi
12 Mart 2016 10:49

safra kesesi darbe

iyi günler hocam boks sporuyla uğraştığımdan yaklaşık 5 gün önce sağ kaburga bitimine darbe aldım ve ağrı yok denecek kadar azaldı yalnız halen bastırınca ağrı oluyor sizce bu ağrının nedeni safra kesesi veya safra yollarındaki bir travmadan mı kaynaklanıyor safra yolu kesilmesi,yırtılması gibi cevap verirseniz çok sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öyle bir şey olsa acile gitmek zorunda kalırsınız. Basit bir şey değildir

12 Mart 2016 16:23