2 Ağustos 2017 15:59

Safra kesem alındı sikayetlerim oluyor

Merhabalar tahlil sonuçlarım MCV 82.4 MCH 29.3 MCHC 35.5 PLT 300 MPV 8 PCT 0.24 PDW 16.7 RDW CV 13.2 LY% 33.3 Mo% 7.4 LY 2.7 NE#4.8 MO#0.6 EO#0.1 BA#0 Degerlendirirseniz memnun olurum.8 yıl evvel safra kesesi ameliyati gecirdim.safra kesem alındı. Karin icinde agrilarim oluyor. Tuvalete cikislarimda şiddetli agrilarim oluyor.bu sebeplerden bat batin ulrasyon cekildim.sonuclarim normal çıktı .Sonuç olarak:: kolesistektomili olarak teşhis yazıldı. Ve ömür boyu Kreon *** *** **IU ilacini yazdi genel cerrahi Uzmanı. Bu ilaç benim için faydası nedir bilgi verir misiniz.saygilar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bir gastroenteroloji uzmanına danışmanız gerekiyor. Sağlıklı günler dilerim..

2 Ağustos 2017 17:13