YA
Soru Sahibi
18 Şubat 2015 18:10

Ruh Hali Burun Tıkanıklığı İlişkisi

Merhaba.Uzun süredir burun tıkanıklığı çekiyorum.Birçok uzmana gittim ancak düzelmedi.Tıkanıklık sanki ruh halimden etkileniyor gibi geliyor bana.Mesela kendimi psikolojik olarak kötü hissettiğimde tıkanıklık artıyor tam tersi iyi hissedince azalıyor gibi.Ayrıca aniden korkunca hemen açılıyor.Bunun nedeni ne olabilir?Bunun olduğu belli bir hastalık varmı?Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cem Erdurak
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

öncelikle bir kbb uzmanına muayene olmanızı öneririm . teşekkürler

20 Şubat 2015 10:42