gt
Soru Sahibi
6 Mayıs 2014 15:14

rosecea gül hastalıgı

merhaba hocamm...1 hafta önce cildiye doktoruna gitiim cildimde kızarıklar cıkmıstı görstermek için gitiim doktor bakar bakmaz gül hastalıgı dedi krem yazdı roza jel ısmınde bir krem ben bu kremi kullandıkca yuzumdeki kızarıklıklar daha cok cıktı coğaldı ve kepeklenme oldu cok gergin suratım dokunamıyorum acıma var ve cok kasınıyor bu normal mi bu roza kremını bu sekilde etki göstermesi normal midir iyileşme süreci böle mi olur ben doktora gitiiğimde bu kadar fazla kızarıklık yoktu ama 1 hafata dır bu kızarıklık cok coğaldı ve yayıldı. bu roza krem tek basına yeterlimidir yoksa baska seylerde kullanmam gerekir mi ve en etkili en faydalı krem yada ilaç tavsiye edermisiniz ne kullanmalıyım gercekten cok korkuyorum dahada kötüleyecek gecmiyecek diye lütfen beni aydınlatırmısınız bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

İlacın şikayetleri arttırıcı yan etkisi olabilir. Hekiminize tekrar başvurarak değerlendirebilirsiniz. Geçmiş olsun

7 Mayıs 2014 08:16