AY
Soru Sahibi
18 Mart 2018 10:12

Roaccutane cilt kuruluğu

Hocam iyi günler cildimdeki sivilceler için kullandığım roaccutane ilacı cildimi çok kuruttu ancak penis ucumda kurudu bunun sebebi ilaçmıdır yada başka birşeyde olabilir mi çünkü idrarımı zor yapar oldum ve kalınlaşma oldu doktora söylemeye çekiniyorum :(

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Yusuf, Roaccutane deri ve mukozalarda ciddi kuruluk yapabilen bir ilaç. Dolayısı ile genital bölgenizde yaşadığınız sorun, büyük ihtimalle ilaca bağlıdır. Mutlaka doktorunuza danışmanız lazım. Utanılacak bir durum değil. Kuruluk ve çatlama yüzünden enfeksiyon gelişip başka sıkıntılara yol açabilir. Doktorunuz bakıp ilacını verir ve hemen rahatlarsınız. Geçmiş olsun

19 Mart 2018 08:18