as
Soru Sahibi
29 Haziran 2016 18:38

ritm sayısı yüksekliği

hocam ritm sayısı yüksek ve bazen çarpıntı olduğu için holter yaptırdım sonucu yorumlarsanız sevinirim hocam HASTANIN 24 SAATLİKEKG HAOLTER TETKİKİNDE TEMEL RİTM SİNUS RİTMİ OLUP KALP HIZI *** *** ** DK ATM ARASINDA OLUP ORTALAMA 94/DK ATIMDIR TETKİK BOYUNCA MAJÖR ARİTMİ SAPTANMAMIŞTIR QTC MESAFESİ *** *** ** MSNDİR... hocam bu sonuca göre yapmamgereken bi şey varmı yaşım 32 tşk ederim not: belec 25 verilmişti holter takıldığım gün ve önceki gün kullanmamıştım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdar Akgün
Kalp Damar Cerrahisi

Nabzı *** *** ** arası normaldir. Serdar Akgün youtube adresindeki videoyu izleyebilirsin.. https://www.youtube.com/watch?v=nZt90YtcnqI

11 Temmuz 2016 17:56