DT
Soru Sahibi
1 Ekim 2016 03:03

Regldan sonra dogum kontrol hapı aldım

Doktor hanım regl olduktan 12 gün sonra ilişkiye girdim ve ilişkiden sonra 1. Hapı aldım gebelik olabilirmi ? Ilaci regl dışı aldım sakıncası varmıdır

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

gebelik riski olabilir, adetinizi takip edin, iyi günler dilerim.

1 Ekim 2016 08:00
DT
Soru Sahibi

Hocam adet gördüm ancak et düştü rahimden ve ilk defa oluyor bunun anlamı nedir hamilelik riski halen olabilirmi

5 Ekim 2016 03:26
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik riski yok ,büyük ihtimalle kan pıhtısıdır merak etmeyin iyi günler dilerim

5 Ekim 2016 08:50