23 Mayıs 2018 10:03

REGL DÜZENSİZLİĞİ

Hocam merhabalar.*** *** ** tarihinde düşük kaynaklı kürtaj olmuştum.*** *** ** tarihinde normal bir şekilde regl oldum.Yanlız takip eden dönemde bu ay regl olmam *** *** ** tarihini buldu.41 günlük bir dönemin ardından başlayan regl kanamam 3 gündür koyu siyah renkte ve ağır kokulu.Sizce bir kadın doğuma gözükmelimiyim.Yoksa gecikmeden dolayı normal mi? Bende proloktin problemi olduğu için zaten genelde uzun sürüyordu adet dönemlerim ama ilk defa böyle bir siyah kanama ile karşılaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şerife Dikayak
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Siyah kanama çok korkulacak birşey değil, gecikme nedeniyle olmuştur büyük ihtimalle, devamında düzensizlik devam eder ise bir uzmana görünmenizde fayda var. Geçmiş olsun.

25 Mayıs 2018 03:12