AA
Soru Sahibi
9 Kasım 2017 01:48

Premature bebegim

merhaba hocam 25hafta600 gr dogum yaptim 135 gundur kuvezdeyiz 90 gun eentubeydik me ver eeg iyi ccikmaddi beyin sapı hasarli ve 2adet havale ilacı veriliyor ama şuan%40 kuvez oksijeninde zorlaniyo emme yutma refleksi yok nezaman bu refleksler olusur sürekli uuyku halinde .beyin sapı hasaridnmmi kaynaklı .hasarli hucreler yenilenmiyormu 4 bucuk ay oldu nezaman eve hazır duruma gelir emme yutması olmazsa neyapilirr cok uzun oldu hakkinizi helal edin n

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Zor bir süreç yaşıyorsunuz, bebeğinizin durumu zamanla netleşir takip etmek gerekir. Geçmiş olsun.

9 Kasım 2017 18:39
AA
Soru Sahibi

Tesekkurler hocam sagolun .hersey zamanla bende digerleri gibi evime alip gitmek istiyorum 5 ay olucak cok zor yogun bakim

12 Kasım 2017 01:03
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Çok geçmiş olsun.

12 Kasım 2017 21:37