öz
Soru Sahibi
30 Eylül 2015 03:10

ppolikistik

hocam merhaba 3 yıllık evliyim polikistik over hastasıyım ve troidim yavaş çalışıyor bunun için ilaçkullanıyorum doktorumşimdi bize aşılamayı önerdi hormon kan tahlili sonuçlarım normal çıktı doktorum hsg istedi oda normal çıktı adetin 3günü ultrasyon sonuçlarıma göreisesağ over multiksitik sol over pcco tehşisi koyuldu ve doktorumda sende yumurta tembelliği var diye belirrti kilo problemim ve adet düzensizliği problemimde var eşimin sperm tahlilerinde ise 21milyon sprerm sayısı fakat doktrumuz elle muaynede vorikosel olbilme söz konusu olabilceğini belirtti fakat roparda aşlılama ve tüp bebeğe uygundur diyede belirtmiş skotral renklidopler istenedi eşimden şuanda onu çektiricez eyerki vorikoselolabilme söz konusu ise aşılama tutmazmı doktoru normal yolla olmayablir fkat aşılma tutbilirdiye belirtmişsizce şimdi nasıl biryolizlememiz gerkir teşekürler saygılarımla cevabınızı bekliycem

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Timur Gürgan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, Doktorunuz gerekenleri yapmış, çizdiği yolu izleyebilirsiniz. Aşılama için sperm sayısı uygun, tutabilir. Sevgiler,

11 Aralık 2015 17:24