KE
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 17:29

polikistik over

Polikistik over Hocam Merhaba. Ben 16 yaşındayım. Yaklaşık 2 ay önce adet düzensizliği sebebiyle doktora gittim ve pcos teşhisi konuldu. Doktor tarlusal adlı bi ilaç yazıp adetin 3.günü hormon testi yaptırmayı istedi fakat ben bi türlü yaptıramadım. Hocam en son adet günüm 31 mayıstı ve o günden bu yana hala adet görmedim. Bu aralıkta hocam 2-3 haftadır ara kanamalarım var. Ayrıca karnımda şişlik ve kasıklarimda hafif sızı oluyo. Hocam korkuyorum lütfen bana yardımcı olun. Bu kanamalarım ve karnimdaki şişlik ciddi birsey midir?????

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ebru Aslan Patlakoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

son adet tarihiniz üzerinden oldukça uzun zaman geçmiş,tekrar aynı hekime başvurup gerekli hormon testleriniz yapılmalısınız.geçmiş olsun

14 Ağustos 2015 17:49