ÖR
Soru Sahibi
10 Eylül 2012 11:45

Penisten kan gelmesi

merhaba, eşimle cumartesi günü ilişkiye girdik pazar sabah tekrar birlikte olduktan sonra kendisi koşuya çıktı bu sırada söylediğine göre mesane bölgesinde küçük bir gaz sancısı gibi birşey olmuş, eve geldiğinde çamaşırında kan gördü. (o ufak ağrının bir bağlantısı var mı bilmiyoruz) sonrasında tuvalete çıkarken penisin ucunda azıcık yanma oluyormuş fakat şuan için tekrar eden ne bir ağrı ne de penisten kan gelme durumu var. kanama durumu devam etmediği ve bir şikayeti olmadığı için dr a gitmek istemiyor kendisi. sizce tehlikeli bir durum söz knusu olabilir mi? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Açıkçası çok farklı sebeplerden kanama olabilir. İnceleme yapmadan birşey söylemek mümkün değil. Bu nedenle eşinizin doktora başvurasını öneririm.

10 Eylül 2012 12:23