KE
Soru Sahibi
16 Kasım 2012 10:38

peniste kahverengi leke

doktor hanım iyi günler dilerim. 1 yıl kadar önce penis dibinde 4mm çapında kahverengi bir leke belirdi. leke ağrısız, ama sanırım giderek büyüyor. sanki ben gibi biraz kabarıklık var. şüpheli bir ilişkim olmadı. nedeni ve tedavisi nedir açıklarsanız mutlu olurum. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

cildiye görmeye dayanan bir branştır,görmeden verilen cevaplar yanıltıcıdır.size Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederim

19 Kasım 2012 15:22