BE
Soru Sahibi
11 Eylül 2017 14:10

Penis boyutunu artırmanın sonuçları

Slm. Hocam ismim ergin 78 doğumluyum penisim eskiden 10/12 santim arasiydi ama son 10 yıldan beri küçülme. Oluşmaya başladı sertleşmeye falan sıkıntım yok ama artık 6/7 santime kadar küçüldü artık ilişkide de zevk almıyorum ve penis uzatma ameliyatı olmak istiyorum 39 yaş için ameliyat sakıncalı mı dir fiyat lar konusunda bilgi verebilirsiniz sevinirim yurt dışında olduğum için bilgi almak istedim şartlar uygun olduğu durumunda randevu alacagim

1 cevap
Cevaplar (1)

Ameliyat için plastik cerrahi uzmanları ile görüşmeniz gerekir.

11 Eylül 2017 15:19