ID
Soru Sahibi
22 Ağustos 2016 03:52

pcos+kimyasal

merhaba doktor bey ben normalde 35 gunde adet oluyordum 8 aydir bebek istiyoruz haziran ayinda kimyasal.gebelik yasadim sonrasinda.pcos oldugunu ogrendim fakat dotorum herhangi bir tedavi baslatmadi kimyasal gebelik yasadiysan tekrar hamile kalabilirsin 1 yil bekle dedi fakat kimyasal gebelikten sonra butun duzenim bozuldu 40 gunde adet olmaya basladim sanirim yumurtlama olmuyor sizce tedaviye baslamalimiyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Aydın Köşüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba Derya hanım 40 günde bir adet oluyorsanız yumurtlama sorunu olabilir. Zaten pcos da yumurtlama sorunu olur. 30 yaş altında iseniz 6 ay daha bekleyebilirsiniz. Ancak 30 yaş üstü ise tedaviye başlanabilir. İyi günler.

22 Ağustos 2016 10:00