gd
Soru Sahibi
10 Mayıs 2016 09:18

ovitrelle iğne

MERHABALAR, OVİTRELLE İĞNENİN BETA HCG YÜKSELTME ETKİSİ NEKADAR SÜRER PREGNYL İLE AYNIMIDIR BETA HCG YÜKSEK ÇIKARMA ORANI?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Öznur Gökçen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar ,ovitrelle yarılanma süresi pregnly den çok daha kısadır.Pregnly yarılanma süresi 24 saat iken ovitrelle 4,5 sattir.Ovitrelle ile alfa HCG dir yan, b-hcg yi etkilemez.Sağlıklı günler.

13 Mayıs 2016 08:29
gd
Soru Sahibi

çok teşekkür ederim öncelikle.*** *** ** da ovitrel vuruldum *** *** ** da beta hcg 26.41 çıktı *** *** ** da tekrar yaptım testi 12,68 çıktı yani değer yarılanmış bu durumlara göre testi erkenmi yaptım?sonuç sonradan değişirmi yükselebilirmi kafam çok karıştı hocam

13 Mayıs 2016 10:05
Op. Dr. Öznur Gökçen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar,testi erken yaptırmışınız,ovitrelleden 12-14 gün sonra yaptırınız,sevgiler

14 Mayıs 2016 09:42