ÜŞ
Soru Sahibi
7 Temmuz 2015 10:06

ovalde kist

Merhaba Ümmü Hanım, dün kadın doğum hastanesine idrar yollarımda yanma şikayetiyle gittim idrar yaparken hem yanmam hem birazda ağrım oduğunu söyledim. Ultrason kontrol sonucu iki yumurtalığımdada biri 2,5 biri 3 cm olmak üzere kist olduğunu söyledi doktor hanım. kontrol etmeden önce ilişkim olup olmadığı sorusunu cevaplayamadım. cinsel ilişkimde var bu durumda ne yapmam gerekiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba tespit edilen kistler agri yapmaz. iliskiniz olması cinsel yolla bulasan hastaliklari akla getiriyor. sikayetletiniz devam ederse bu konu ile ilgili test yapilmali. geçmiş olsun

14 Temmuz 2015 11:42