şr
Soru Sahibi
23 Nisan 2014 15:32

otpsi

Merhebeler hocam sıze sorabılecegımı soylemıstınız bugun cevaplarsanız bırkac sorum olucak 1 turkıyede otopsıye polısler katılabılırmı 2 adlı tabıb olay yerıne gıdıp orda ceset uzerıne on calısma yaparmı 3 bır sac telınden kısının yası cınsıyeı tasıdıgı dıyabet hastalıgı anlasılırmı 4 hamle bır adlı tabıb kac hamılelıgı kac aylık oluncaya kadar otopsı yapabılır 5 adlı tabıble polıs arasında sadece yazısma veya telefon gıbı resmı bır bılgı alısverısımı vardır oyksa bırlıke calısabılırlermı sımdıden cok tesekkurler

2 cevap
Cevaplar (2)

Rabia hanım genel adli tıp sorularınızı doktor sitesinde bulunan adli tabiplere sorabilirsiniz. Ben adli genetik uzmanıyım. Konumla ilgili olarak saç telinden kişinin cinsiyeti, biyocoğrafik soyu,göz rengi ve ten rengi belirlenebiliyor. Henüz yaş belirlenemiyor.

24 Nisan 2014 05:23
şr
Soru Sahibi

Tesekkur ederim kusura bakmayin adli tabiblerde alt brans gozukmuyor genel bir ifade var cok yardimci oldunuz sagolun

25 Nisan 2014 14:13

Rica ederim iyi günler

6 Mayıs 2014 05:41