ÖF
Soru Sahibi
17 Temmuz 2014 19:28

Otoskleroz ameliyat

Merhaba geçen gün doktora gittim 55 db sağ kulak 35 db sol kulakta işitme kaybım var doktor otoskleroz ameliyat olman gerekir dedi ben ameliyat olmak konusunda çok kararsızım sizden tavsiye istiyorum teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nermin Başerer
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

OTOSKLEROZ AMELİYATINIZ DENEYİMLİ HEKİMTARAFINDAN YAPILMALI .ÜNİVERSİTE HASTANESİNE BAŞVURUNUZ

18 Temmuz 2014 14:54