AA
Soru Sahibi
12 Nisan 2017 10:39

Ortopedik problemlerimiz

Lomber lordozda azalma Lomber bölgede açıklığı sağa bakan rotoskolyoz L3vertebrada t1de hipointens t2de hiperintens L4 vertebra korpusunda hipointens sklerotik büyük çaplı kemik adacığı,kalsifikasyon,fibröz lezyon,kemiğin primer lenfoması,sklerotik metastaz, Lomber ve torokal vertebra end platolarında dejeneratif schomorl Nodülleri L4 5 L5 S1 düzeylerinde diffüz bulging ve sol nöral foramende hafif daralma diye sonuçlar çıktı annemde bel Mr'ında.Ne yapmamız lazım hocam çok mu kötü bir durum bu?Yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Altınmakas
Ortopedi ve Travmatoloji

bence ciddi bir şey değil. 3 ayda bir 1 yıl kadar bel filmleri ile kontrolu uygun olur.

12 Nisan 2017 22:27