ge
Soru Sahibi
11 Ağustos 2014 16:57

orta kulak iltihabı

hocam kolay gelsin ben 4 sene once sol kulagımda orta kulak amelıyatı oldum sımdı kulagım akıyor gıttıgım doktor merak etme kolesteatom olmaz cunku bız sureklı ordakı ıltıhabı cekıyoruz dedı bu ne kadar dogru hocam kulagımı cektıgı surece orda klesteatom olmama ıhtımalı dogru mu cok tesekkur ederım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nermin Başerer
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

KULAĞINIZ AKTIĞINA GÖRE ENFEKSİYON DEVAM EDİYOR .EĞER TOTAL MASTOIDEKTOMİ OLMUŞSANIZ KAVİTE İYİ EPİTELİZE OLMAMIŞŞA AKINTI OLABİLİR ANCAK KOLESTEATOM SİZİN HAYATINIZI TEHDİT ETMEZ

17 Ağustos 2014 17:26