KA
Soru Sahibi
5 Mayıs 2014 19:23

Organ nakli olan hasta

Sayın hocam karaciğer vericisi ameliyattan ne kadar süre sonra ihtiyaç duyarsa Sildenafil Sitrat etken maddeli ilacı kullanabilir? Yoksa ömür boyu bu ilacı kullanamaz mı? Bu sorumun cevabını bulamadım Toplumda ayıp karşılanan bu tür soruları ancak internet ortamında sorabiliyoruz. O nedenle size yazıyorum. E-mail adresime cevap gönderirseniz veya cevabı sitenizde yayınlarsanız çok memnun olurum. Saygılar sunarım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bunu ameliyatınızı yapan doktora sormalısınız, özel bir durumunuz olabilir ve yanlış bir şey söylemek istemem. ama özel durumunu yoksa taburcu olduktan sonra bence kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun

6 Mayıs 2014 18:12