BE
Soru Sahibi
12 Ekim 2011 14:33

ÖNEMLİ

merhaba hocam benim bu soruma cevap verirseniz sevinirim. ayak bileğimden osteoid osteoma teşhisiyle ameliyat oldum kemik transferi yapıldı. patolojim sonucum çıktı doktoruma gösteremdim merak ediyorum yumuşak doku 0,8`X0,4X0,4 cm ve 0,6X0,3X0,2 cm boyutta 2 adet sarı renkli yumuşak kıvamlı doku parçasıdır. T2P1K KEMİK DOKU :topluca 3,5X2X0,7cm ,oyutta kirli sarı-bej renkli frağmanlar halinde kemik doku parçalarıdır. 2A-2B=T2K TANİ osteoid osteoma ile uyumlu bulgular sağ ayak bileği kemik küretaj fibroadipoz dokular sağ ayak bilegi lezyon çevresi yumuşak dokular kemik küretaj bu raporda ne demek isteniyorum lütfen cevaplar mısınız? TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akif Gökçe
Ortopedi ve Travmatoloji

ersoy bey patoloji raporundan anladığım kadarıyla basarılı bir osteoid osteoma ameliyatı geçirmişsiniz. geçmiş olsun . saygılarımla

19 Ekim 2011 22:36