GL
Soru Sahibi
30 Ekim 2015 16:16

omuzda odem ve kirec

Merhaba, Sağ omuzumda MR sonucunda ödem ve kireç çıktı. Daha önce gitmiş olduğum doktor 1 ay boyunca koluma buz koymam gerektiğini ve sonrasında kolumu 3 Hafta dinlendirmem gerektiğini ve ETOL SR 600 mg ilaçi kullanmamı aynı zamanda egzersiz yapmamı söyledi, olmadı omuz artışkopisi ameliyat yapacaklarını söyledi. Yurtdışında gittiğim diğer doktor ise 2 ay içerisinde iki kez kortizon iğnesi vurdu, bunun ödemi kurutması gerektiğini söyledi ve 8 hafta sonra geçmez ise bi kaç tane küçük iğnelerle tedavi göreceğimi söyledi. Farklı doktorlardan farklı şeyler duyduğumdan dolayı ne yapacağımı bilemedim. Yurt dışında (Hollanda da) ikamet ediyorum. O yüzden bu şekilde kontakt kuruyorum. Teşekkür ederim. Saygılar, leyla Gürcüoğlu

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Şahin
Ortopedi ve Travmatoloji

Omuz mr raporunuzu eger mümkün ise mr görüntülerini paylasirsaniz daha rahat size cevap verebilirim. Ancak birçok rahatsizlikta oldugu gibi omuz problemlerinde de tek bir tedavi yöntemi yoktur bazen 2 yöntem de doğru kabul edilir. Saygılarımla

30 Ekim 2015 18:33
GL
Soru Sahibi

Merhaba doktor bey, MR ve rontgen resimlerimi size gondermek isterim fakat burdan denedim olmadi. Eger sizin icinde uygunsa mailiniz alabilirmiyim? Saygilar, Leyla Gurcuoglu

3 Aralık 2015 13:31
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Şahin
Ortopedi ve Travmatoloji

mustafa.sahin@medipol.com.tr

22 Aralık 2015 16:21