KS
Soru Sahibi
3 Haziran 2017 11:25

Omuzda kas yırtığı

Merhabalar, 36 yaşımdayım. Yumuşak doku romatizma tanısı konmuştu ve 2006 yılında 2 yıl tedavi olmuştum ama şimdi tekrar sıkıntılarım arttı. Bunun yanında omzumda sıkıntı yaşıyordum, doktora gittiğimde kas yırtığı(tam tanımı hatırlayamıyorum,bu arada b12 düşüklüğü nedeniyle de tedavi görüyorum) omzuma iğne yaptı, kortizon olduğunu söyledi,sağolsun kendisinden memnun kaldım. Size sorum şu omzumda sıkıntım devam etmekte ve bu sıkıntı için yapmam gereken herşeyi yaptım mı? Yoksa daha farklı tedaviler ve işlemler yapılabilir mi? Endişelenmiyorum ama ilerlemesini istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı günler

2 cevap
Cevaplar (2)

omzunuzda hareket kısıtlılığı var mı

24 Haziran 2017 15:24
KS
Soru Sahibi

Diğer omuza göre fark var, hareket kısıtlılığı ve hareket şekline göre ağrı hissinde oluyor.

24 Haziran 2017 17:57

Hareket kısıtlılığı ve ağrı varsa fizik tedavi görmeniz fayda sağlayabilir. Veni vidi tıp merkezine gelip yardım alabilirsiniz

25 Haziran 2017 09:16