öa
Soru Sahibi
16 Aralık 2013 15:37

OMUZ AĞRISI

HOCAM ÖNCELİKLE 7 YILDIR TEŞHİS KONULALAMAYAN OMUZUMDA BAŞLAYIP KOLUMADA VURAN AĞRILARIM VAR. KAN DEĞERLERİM VE EMAR SONUÇLARIM NORMAL ÇIKIYOR.AĞRILARIM SOĞUK HAVALARDA ÇOĞALIYOR. OMUZUMU BUZ TUTMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM.GECELERİ KOLUM UĞUŞUYOR. YILDA 2 ADET DİPROSPAN VURULURSAM AĞRI GEÇİYOR. DİPROSPAN'I YAN ETKİLERİNDEN DOLAYI VURULMAK İSTEMİYORUM.HOCAM HASTALIĞIM İÇİN KESİN BİR ÇÖZÜM ARIYORUM.DİPROSPAN IN YAN ETKİLERİ GERÇEKTEN TEHLİKE ARZEDİYORMU BİRDE TEŞHİS KONUSUNDA BENİ AYDINLATIRMISINIZ.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Demir
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sevgili Abdurahman Bey, diprospan ve benzeri ilaçlar uzmanı tarafından yapılmışsa sorun olmaz, aynı ekleme yıldan 3-4 kezden daha fazla önerilmemektedir. Omuz veya boyundan yansıyan ağrı olabilir. Muayene etmekte fayda var. Geçmiş olsun dileklerimle, Dr.H.Demir

26 Aralık 2013 11:28