AM
Soru Sahibi
17 Ocak 2012 12:08

OMURGA AĞRISI

Merhaba; sırtımda(omurga ve kürek kemiğimde) 3 aydır devam eden sürekli bir ağrı var.hastanede röntgen çektirdim doktor kötü birşey olmadığını üşütmüş olabileceğimi söyledi fakat ağrı geçmedi tekrar hastaneye gittiğimde bu defa kas ağrısı olduğunu söyleyip bana 3 ayrı kas gevşetici ve ağrı kesici ilaç verdi.Şu anda hala sırtımdaki ağrı gece gündüz hiç ara vermeden sürekli devam ediyor.Ne yapmalıyım ya da hangi bölüme gitmeliyim.Yardımcı olursanız sevenirim.Teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sayın Mine Arıcan, Şikayetleriniz sırt fıtığına bağlı olabilir. Ameliyat gerekip gerekmediğine iyi bir fizik muayene ile karar verilir ve buna uygun tedavi yapılır. İsterseniz aşağıdaki telefonlarımdan randevu alabilirsiniz. Sağlık ve esenlik dileklerimle, Prof. Dr. Şafak Sahir KARAMEHMETOĞLU İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Tel: *** *** ** 16 GSM: *** *** ** 85

17 Ocak 2012 21:14