DD
Soru Sahibi
21 Ocak 2018 21:53

Ölüm korkusu huzursuzluk

Çok ağır ilaçlar kullanıyorum maksimuma ulaştı bir hafta içinde iki kere kriz geçirdim lütfen bu ilaçları bırakmam için ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar İlaçlar Konusunda İlaçları Size Yazan Uzmanla Artısını Eksisini Lütfen Konuşun. Bununla Birlikte İlaçların Yanında Sizi Motive Edecek Harekete Geçirecek Etkinliklere Yönelin. Günlük Hayatınızda Size Keyif Verecek Sizi Gülümsetecek Dostlarla birlikte Olmaktan Çekinmeyin ve Aynı Zamanda Bir Psikoterapi Sürecine de Başlayabilirsiniz.

23 Ocak 2018 00:25