şr
Soru Sahibi
7 Nisan 2014 15:15

ölü sıkısması

merhabalar hocam bır kıtap calısmam var yardımcı olursanız sevınırım bı kısının olu sıkısması [cadaverık spasm] gecırmesı ıcın anıden mı olmesı gerekır mesela sılah zoruyla hap ıcırıleren bır kısıde yasadıgı anı sok tan dolayı boyle bır vaka gorulebılırmı sımdıden teskkur ederım sıze yıne bu sekılde takıldıgım noktalarda danısabılırmıyım sagolun

1 cevap
Cevaplar (1)

Rabia hanım merhaba, Ölü sıkışması ve katılığı ile ilgili daha net ve doğru bilgiyi adli patologlardan öğrenebilirsiniz.Adli genetik,kimliklendirme ve soy tayini ile ilgili bilgi almak isterseniz bana yazabilirsiniz..

10 Nisan 2014 20:30