SK
Soru Sahibi
24 Ocak 2016 14:30

Oksuruk ve agri

Merhaba yaklasik 4 gun once öksürüğe yakalandim bununla birlikte vucutta kiriklik ve eklem agrilarim ve hafif ateşim de vardi.bugun itibariyle daha iyiyim sadece öksürük sikayetim devam ediyor ve boğazım ara ara aciyor .öksürük balgamli şekilde ve bogazimda sanki gecmeyen bi gicik var surekli oksurmek istiyorum. 1 hafta boyunca soguk bi evde kaldim bunun etkisi olmuş olabilir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Erem
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Olabilir. Sinüzit ya da akciğer kaynaklı olup olmadığını anlamak gerekir.

25 Ocak 2016 10:35