yh
Soru Sahibi
3 Nisan 2017 19:08

normal doğum mu sezeryan mı

merhabalar ben yaşındayım 39 haftalık hamileyim bebeğimin başı 2 hafta önde gidiyormuş son adet tarihim 21 haziran geç gebelik olduğu için ultrasonda 4 temmuz görünüyo henüz bi doğum belirtim yok doktorum normal doğum diyor bebeğin kafası kanaldan geçmezse sezeryan olursun diyor bu durum bebeğime ve bana zarar verir mi risklimidir aceba ne yapmalıyım ilk gebeliğim ve daha önce bi düşüğüm var şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Şimşek
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Hülya hanım, bu bahsettikleriniz üzerinden yorum yapmam mümkün değil, sizi muayene etmem gerekir. Umarım bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz.

10 Nisan 2017 19:06