öf
Soru Sahibi
13 Aralık 2013 19:28

norlevodan sonraki ay adet olamadım..

Hocam öncelikle burda bize olan yardımlarınız için çok teşekkürler. Şöyle bir sorum var.. Adetimin 12.gününde ilişki oldu. Vajina içine direk boşalma olmadı.Sürüldü ve ya damladı korunulmuyordu. ertesi gün norlevo alındı.. İlaca bağlı bir hafta sonra regl kanaması oldu 3-4 gün sürdü.Norlevo kanaması baz alınarak bu ay beklenen adet gelmedi ancak; tek İLİŞKİDEN 30 gün sonra yapılan bhcg negatif.. 32.gün yapılan negatif. 38.gün (norlevo kanamasını baz olarak beklediğim tarihten bir gün sonrası ve ilk bhcgnin yapıldığı aynı hastane aynı değer) negatif.. Kanamam olmamasının sebebi gebelik değil dimi yoksa bu kadar zamanda çıkardı? Aydınlatırmısınız..

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Taş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Gebelik olduğunu düşünmüyorum norlevo ya bağlı adet düzensizliği mevcut. Bir kaç gün içinde adet görürsünüz tahminime göre. Geçmiş olsun. Op Dr Mustafa Taş www.drmustafatas.com

13 Aralık 2013 19:32