BE
Soru Sahibi
14 Ocak 2014 19:00

Nefes kesilmesi

Merhabalar hocam kolay gelsin. Ben uyurken bogulurmuscasina nefesim kesiliyor ve uyaniyorum nefes darligida yasiyorum. Biraz arastirma yaptim uyku apne sinden suphelendim hocam. Sizce bunun nedeni ve tedavisi ne olabilir ? Simdiden tesekkurler kolay gelsin hocam.(17 yasindayim)

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Hamdi Yakut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uyku upnesi olabilir kbb muaynesi sonrası uyku testi uygundur selamlar

15 Ocak 2014 18:26
BE
Soru Sahibi

Öncelikle cevabınız için tesekkurler hocam. Fakat bu sadece 1 gün oldu ve o gunden sonra uyandigimda agizda kuruma olmaya basladi. Sigara kullaniyorum fakat surekli spor yapiyorum hafta ici 2 defa 5-8 km kosuyorum hafta sonu ise antremanlarimda 9-12 km yi buluyor. Ara ara nefesimde hırıltı/ses duyabiliyorum.Son kez tavsiyelerinizle birlikte aydinlatirsaniz sevinirim hocam.

20 Ocak 2014 01:11
Op. Dr. Hamdi Yakut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANINA MUAYENE OLMANIZI ÖNERİRİM. SELAMALAR.

26 Şubat 2014 14:55