8 Ekim 2016 14:04

Nefes darlığı

Meraba, benim sorunum nefes darlığı fakat gün içinde oluşan bir şey değil, sadece uykudayken oluyor, sabahları uyanınca çok yorgun oluyorum, burnum tıkanık ve boğazım kuru bir şekilde uyanıyorum Şu şekilde tarif ediyim nefes alırken sanki içime çimento çekiyormuşum gibi hissediyorum gerçekten Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama cildimde küçük küçük deri dökülmeleri oluşuyor, cildim kuruyor özellikle buhar veya su teması halinde, yüzümdede bir kuruluk var artık kurulukla ilgili bir şey söylenince iğrilti oluyorum Hastaneye gittim yattığın yastıktandır gibi saçma yanıtlar aldım, başka bir doktora başvuracağım ayrıca sorumu cevaplayan her hekime teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Külahlı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Şikayetlerinize yardımcı olabilmem için Burun Muayenesi Sinüs tomografisi çekilmesi gerekiyor Geçmiş olsun

8 Ekim 2016 17:08